Wydarzenia w 2019

  • Wystawa JAPANART 9.05-2.06.2019

W czerwcu przyszłego roku planowana jest wystawa JAPANART o roboczym tytule “Przed moimi oczami”. Odbędzie się ona w Warszawie w Starej Prochowni (ul. Boleść 2). Wystawiane będą tam dzieła trzech japońskich artystów: M. Muramatsu (instalacje przestrzenne), T. Muramatsu (farby wodne), K. Terada (kaligrafia japońska – shodō). Artyści należą do najbardziej znanych twórców w Japonii, a ich wspólne przedsięwzięcie „Trio-Exhibition”, w 2007r. odniosło ogromny sukces w Japonii.

Wystawa jest organizowana przez Stowarzyszenie Salon Przyjaciół Japonii oraz Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej im. Komisji Edukacji Narodowej, Warszawa.

  • Przyjazd OKINAWA EISA – RYU SEI 13-20.06.2019

Na specjalne zaproszenie przyjedzie grupa OKINAWA EISA – RYU SEI z Hamamatsu, która będzie prezentować  odmianę taiko wykonywaną na Okinawie. W Warszawie wystąpi na  MATSURI – Pikniku z Kulturą Japońską w połowie czerwca 2019r. Z grupą można zapoznać się na Facebooku klik.

  • XXIX spotkanie 29.11.2019

zebranie Stowarzyszenia Salon Przyjaciół Japonii w Szkole Muzycznej Nr1 im. Oskara Kolberga, ul. Świętojerska 24, Warszawa z prezentacją Dyr. Maeda (JSW) i koncertem na instrumentach Yamaha.

OKINAWA EISA – RYU SEI

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.